YASAL UYARI


Kamasan Ürünleri imalat hatalarına karşı 1 (bir) yıl garantilidir. Garanti konusunda ayrıntılı bilgi için lütfen satış departmanımızla temasa geçiniz.

Kamasan Ürünleri imalat hatalarına karşı 1 (bir) yıl garantilidir. Kamasan modellerinde gramaj ve şekil değişikliği hakkını saklı tutar. Ölçüler milimetre olarak, "en*boy*yükseklik" formatında verilmiştir. Ölçü töleransları ürün boyut ve şekillerine göre ± 2-7 mm arasında değişebilir. Ağırlık töleransları ± %2 oranında değişebilir. Resimlerdeki muhtemel aksesuarlar, ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürünlerin renkleri ve stok adetleri ile ilgili konularda lütfen satış ofisimize başvurunuz. Görsellerdeki renkler gerçeklerinden farklılık gösterebilir.

Dinamik kapasite bir adet paletin transpalet veya forklift üzerinde hareket halindeyken taşıyabildiği maksimum ağırlığı gösterir. Statik kapasite ise yüklü paletler üst üste istiflendiğinde en alttaki paletin kapasitesini gösterir.

Son zamanlarda KAMASAN ismini kullanıpyurtdışında ticaret yapmak isteyen  şahıslar olduğu tarafımıza bildirilmektedir. Benzeri bir sahtecilik olayı ile karşılaşmamak için KAMASAN ile lütfen web sitemizdeki iletişim numaraları aracılığı ile irtibata geçiniz. Kamasan e-posta adresi sadece ve sadece @kamasan.com uzantılı adreslerdir. Kamasan personeli veya  satış  merkezi @hotmail, @yahoo uzantılı veya benzeri  e-posta adresleri kullanamaz. Eğer sizinle irtibat halinde olan şahıs @kamasan.com uzantılı bir adres veya aşağıdaki telefon numaralarını kullanmıyor ise KAMASAN personeli veya yetkilisi olma ihtimali yoktur. KAMASAN banka hesap numaraları olarak sadece şirket hesaplarını kullanır, şahsi hiçbir hesap numarasına hiçbir şekilde havale yapmayınız.

© 2019 KAMASAN A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
KVKK Hakkında Bilgilendirme