Sıkça Sorulan Sorular  

Firma Tarihçemiz

TARİHÇE

Üretime 1960' lı yıllarda başlayan KAMASAN sırasıyla önce plastik enjeksiyon kalıpları, daha sonra enjeksiyon makineleri üretimini devam ettirmiştir. Bu alanlarda söz sahibi olduktan sonra bunun getirdiği avantajla 1970' li yılların ortalarında sanayi ürünlerinin üretimine başlamıştır. Bunlar; sanayi ve tarım sektörünün her alanda ihtiyaç duyduğu taşıma ve istifleme kasaları, büyük hacimli konteynerler, plastikten mamül paletler, çöp konteynerleri, avadanlık kutuları ile ortalama 200 çeşit sanayi ürününe ulaşmıştır. Firmamız sürekli araştırma içinde olup, kendi üretim alanında ihracat yapabileceği çeşitleri artırarak ihracat hedeflerini büyültmüştür. Bunun için gerekli olan modern tesisi ve 15.000 ton/yıl hammadde işleme kapasitesine sahip KAMASAN her zaman müşterilerinin taleplerine anında cevap verebilecek durumdadır.

KAMASAN 2005 yılının Mart ayında aldığı ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi ile dünya standartlarındaki sistem ve düzen anlayışınıda belgelemiş bulunmaktadır. Bilgi çağının hızla ilerlediği ve bilginin en pahalı olduğu bir dönemde KAMASAN'ın en büyük hedefi, müşterilerine en doğru bilgi ve hizmeti zamanında sunmak olacaktır. Bu taahütü yerine getirmek için KAMASAN gerekli alt yapısı ve ekibi ile hızla ve kararlılıkla ilerlemektedir.


KALİTE POLİTİKASI

PLASTİK KASA, KONTEYNIR VE PALET KONUSUNDA ÜLKEMİZDE VE DÜNYADA EN BAŞARILI KURULUŞLARDAN BİRİ OLABİLMEK İÇİN,

1. MÜŞTERİ VE PAZAR TALEPLERİ SÜREKLİ ARAŞTIRARAK, İHTİYAÇ VE TALEPLERİNİ EN ÜST DÜZEYDE KARŞILAYACAK ÜRÜNLERİ ÜRETEBİLMEYİ,
2. MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ SÜREKLİ ÖLÇEREK MÜMKÜN OLAN EN ÜST DÜZEYE ÇIKARABİLMEYİ,
3. HATALARIMIZI EN AZA İNDİREBİLMEK İÇİN İZLEMEK, SINIFLANDIRMAK VE GEREKLİ PROAKTİF VE DÜZELTİCİ TEDBİLERİ ALMAK VE SÜREKLİ AZALTMAYI,
4. MÜŞTERİYE HIZLI VE ZAMANINDA ÜRÜN TESLİM ETMEYİ,
5. ÇALIŞANLARIMIZIN BECERİLERİNİ ARTTIRABİLMEK İÇİN SÜREKLİ EĞİTMEK VE KARARLARA KATILIMCI OLMALARINI SAĞLAMAYI,
6. ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ MEVZUATA UYMAYI,
7. UYGULADIĞIMIZ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİMİZİN ETKİNLİĞİNİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEYİ,

KALİTE POLİTİKASI OLARAK BENİMSEMİŞ VE UYGULAMAYI TAAHHÜT ETMİŞTİR. BU DOĞRULTUDA KALİTE AMAÇLARIMIZ BELİRLENECEK, İZLENECEK, ÖLÇÜLECEK VE SONUÇLAR KAYDA GEÇİRİLEREK SÜREKLİ GÖZDEN GEÇİRİLECEKTİR.

 


İZİN VE SERTİFİKALARIMIZ
 

ISO 9001:2015 Sertifikası Türkçe
 

ISO 9001:2015 Sertifikası İngilizce
 

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
İşletme Kayıt Belgesi

 


Ana Sayfa | Firma | Ürünler | Sıkça Sorulan Sorular | Erişim

© 2019 KAMASAN A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Yasal Uyarı
KVKK Hakkında Bilgilendirme